Picture of Selçuk Turan
2009 yılı Okul Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretmen Görevlendirmesi 2
by Selçuk Turan - Wednesday, 15 April 2009, 08:39 AM
 

Merhaba arkadaşlar,...

Nihayet Onaylar alındı. Artık bundan sonrasını sizlerden bekliyoruz. Nisan 2009 itibariyle 222 kişi okul formatörü olarak görevlendirilmiştir.

Yeni görevlendirilecek veya yeri değişen formatörlerimiz, Yapmanız gerekenler sırasıyla:

Eğer bir an evvel göreve başlayayım derseniz. İlçe Milli Eğitimlere yazı dün e-posta ile ve yazı olarak gönderildi. İsterseniz hemen İlçe Milli Eğitimden yazıyı elden alarak okulunuza getirip, göreve başlama yazınızı ilçeye yazdırır ve görevinize başlamış olursunuz.

Şayet bazı bilgisayar öğretmenlerimiz gibi formatörlüğü zorla kabul etdiyseniz, bekleyip yazının size tebliğ edilmesinden sonra göreve başlamış olursunuz.

Daha önceki dönemde görevlendirilmiş olup görevine devam edenler için de yapacak bir şey yok zaten onlara da yazı normal yoldan gelecek ve tebliğ edecekler. Daha önceki dönemden beri görevine devam eden formatörlerimiz, ocak ayı ücretlerini de şubat ayı ile birlikte alabileceklerdir.

Görevlendirmesi ilk defa yapılan veya daha önceki görev yeri değişen formatörlerimiz ise göreve başlama tarihlerinden itibaren (1/04/2009 gibi) 18 saat ekders almaya başlayacaklardır.

Bilgilerinize...

Görevlendirme yazısı ve listesi için tıklayın.